Юридична фірма «ПРІОРАТ»

була створена у 2010 році для захисту прав та інтересів підприємств та громадян у цілому спектрі правовідносин. Професійні напрямки наших фахівців, це питання, пов’язані з реєстрацією, перереєстрацією юридичних осіб — підприємств (ТОВ, ПП) та їх структурних підрозділів, допомога у відкритті підприємницької діяльності для фізичних осіб – підприємців (ФОП, СПД, ПП), реєстрацією РРО, отриманням ліцензій та інших дозволів на провадження їх підприємницької діяльності.

Ми представляємо виключно якісні юридично, адвокатські та консалтингові послуги та захищаємо інтереси підприємств та громадян у державних органах, у тому числі в судах, правоохоронних органах (прокуратури, поліції), податкових інспекціях (ДФС), митних органах, органах виконавчої служби (ДВС), а також в інших органах державної влади.

Наше гасло — «Підготовлене, значить озброєне». Кожного клієнта ми озброюємо та захищаємо! При зверненні до нашої юридичної компанії клієнт отримує своєчасну та професійну юридичну консультацію та допомогу, як у телефонному режимі, так і в процесі подальшої роботи. Завдяки немалому юридичному досвіду кожного фахівця, наша команда чесно, своєчасно та максимально якісно виконає свій обов’язок перед кожним клієнтом.

Територія надання послуг, це в першу чергу місто Бровари, Броварський район, місто Київ, Київська область, а в разі потреби і по Україні.

На вибір клієнта, компанія надає разову послугу або комплекс послуг, а також пропонує абонентське обслуговування (аутсорсинг) на підставі договору надання юридичної допомоги.

Юридична компанія «ПРІОРАТ» — це Ваш правовий захист щодня!

Докладніше про список наших послуг Ви можете ознайомитись у розділі «Послуги«.

З повагою та найкращими побажаннями, команда ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ – «ПРІОРАТ».